Strony Internetowe

www

Jeśli prowadzisz własna firmę i potrzebujesz zaistnieć w Internecie nie mogłeś lepiej trafić. Od ponad 10 lat tworzymy, i modernizujemy strony naszych klientów. Bardzo często też po zakończeniu prac nad strona nasi klienci przekazują nam strony w administrację. Dzięki czemu są one aktualizowane an bieżąco bez zaangażowania zasobów własnych. Od ponad 2 lat zajmujemy się tez pozycjonowaniem stron internetowych. Rejestrujemy demony i posiadamy własne zaplecze hostingowi. Dzięki czemu nasi klienci mogę korzystać z pełnego wachlarza usług niezbędnych do rozbudowy ich stron, zarówno w zakresie technicznym jak i marketingowym.

Nasz strony budujemy na sprawdzonych systemach CMS, dzięki czemu aktualizacja treści witryny WWW może odbywać się po stronie klienta (wystarczy krótkie przeszkolenie z naszej strony).

Idąc z duchnem czasu każda nasza nowa strona jest responsywan czyli dostosowuje się wygładem do wielkości ekranu. Czy jest to telefon komórkowy czy komputer twoja strona zawsze będzie wyglądała atrakcyjnie na każdym urządzeniu.

Do każdej strony podczepiamy też w standardzie zaawansowane statystyki tak aby klienci mogli śledzić aktywność osób odwiedzających. I monitorować efekty pozycjonowania.

Poza stronami tworzymy też aplikacje webowe.